Dersane Sınavları:
Sınav Dergisi YGS Deneme Sınavı Soruları ve Cevapları 10-11 Mart 2012

10-11 Mart 2012 Sinav Dergisi YGS Deneme Sınavı Soruları ve Cevapları sınavdan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Binlerce öğrenci, geleceğinin belirleneceği Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) hazırlanırken, bu sürece katkıda bulunmak için Sınav Dergisi Dershaneleri tarafından geniş çaplı bir deneme sınavı düzenleneceği bildirildi. Eğitimde 20. yılını dolduran dershane, öğrencilere bu büyük sınav öncesi hem tecrübe hem de gerçeği aratmayacak bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Bunu yaparken de, binlerce öğrencinin hayalinde olan mekânlarda, gerçeğinden farksız bir sınavla gerçekleştirecek.

GERÇEK SINAV, GERÇEK MEKÂN


En büyük ayrıcalıklarının “Her derse, her konuya özel dergi” hazırlamak olduğunu söyleyen Sınav Dergisi Dershanesi yönetimi, İstanbul Üniversitesi'nde ve Ankara'daki Gazi Üniversitesi'nde eş zamanlı olarak yapacakları sınavların öğrenciler için çok yararlı olacağını düşünüyor.

İKİ BÜYÜK ÜNİVERSİTEDE GERÇEĞİNDEN FARKSIZ DENEME SINAVI


1 Nisan 2012 Pazar günü yapılacak Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) bir aydan az bir süre kala, dersane daha önce hiçbir eğitim kurumunun gerçekleştiremediği bir yeniliği adaylara sunacağını belirtti. Öğrenciler, tıpkı YGS’deki gibi sınav salonlarına kimliklerini göstererek girecekler. ÖSYM sınav kurallarının geçerli olacağı sınavda, öğrenciler gerçek bir sınav tecrübesi yaşayacak.


Sınav Ekranı - Özel Haber (Aktif Bağlantı Verilmeden Kullanılamaz)
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

8 Haziran 2014 Koç İlk ve Ortaokulu 4. ve 5....
08.06.2014 Tarihli VKV Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 4. ve 5. Sınıflarda Öğrenim Görecek Öğrenciler...

Haberi Oku