Eğitim:
ÖSYM Ödemeler Sayfası - https://odeme.osym.gov.tr/

ÖSYM Sınav Ücretleri Kredi Kartı ile Ödenebilecek. Sınav başvuru, ödemelerinizi yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz...

 

ÖSYM tarafından, adayların sınav ücretlerini ödemelerinde kolaylık sağlamak üzere yeni bir uygulama hayata geçirilecektir. Sınava başvuracak adaylar sınav ücretlerini kredi kartları ile ÖSYM'nin internet sayfasında bulunan "ÖDEMELER" alanından banka şubelerine gitmeden ödeyebileceklerdir.

Ödeme sistemi tüm güvenlik önlemleri alınarak uygulamaya konulmuştur. Adaylar bu sistem üzerinde güvenli bir şekilde sınav ücretlerini ödeyebilirler. İlgili sınav kılavuzunda belirtildiği gibi, adaylar sınav ücretini ödedikten sonra başvuru işlemlerini bir başvuru merkezi aracılığıyla veya ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden bireysel olarak yapmalıdırlar.

Adaylara duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI


Sınav Ekranı - Özel Haber (Aktif Bağlantı Verilmeden Kullanılamaz)
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ÖSYM Kredi Kartı Ödemesi @osman dahi 1 yıl önce

sistem ziraat bankası olarak gözükmekte ancak kredi kartı ile ödeme olduğu için farketmemektedir. başka kartlarla da ödeme yapabilirsiniz.

Misafir Avatar
osman dahi 1 yıl önce

merhabalar. ilgili siteye girdiğimde ziraat bankası ödeme ekranı cıkmaktadır. diger kredi kartlarıyla işlem yapabiliyormuyuz. saygılarımla.

Özel Okul Desteği Tercih Listesi Hazırlarken...
Eğitim Öğretim Desteği Tercih ve Yerleştirme İşlemleri Hakkında Tüm Merak Edilenler

Haberi Oku