Tercih Motoru:
KPSS 2013/1 Tercih Motoru-Robotu

Sitemiz Tarafından 2013/1 KPSS Tercih Motoru-Robotu Hazırlandı 

2013 KPSS/1 Tercih Motoru-Robotu İçin Tıklayınız... http://www.egitimekrani.com/haber.php?haber_id=44137

Yukarıda verilen bağlantıdaki dosyayı indirip tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dosyanın nasıl kullanılacağ aşağıda resimli olarak anlatılmıştır. 

Tercih motorumuz çok detaylı ve tam işinize yarayacak şekilde hazırlanmaktadır. Birazdan bu sayfada yayımlanacak tercih motorunu kullanabilirsiniz. 

Ayrıca Memurlar.Net Tarafından Hazırlanan Tercih Robotunu da Kullanabilirsiniz.Tıklayınız...
 

Kılavuzu İndirmek İçin Tıklayınız…

Kılavuz 24 Haziran 2013 tarihinden itibaren ÖSYM'nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden yayımlanacaktır.

Adayların kılavuzda yer alan kadro ve pozisyonları tercih edebilmeleri için, 7-8 Temmuz 2012 ve 22-23 Eylül 2012 tarihlerinde yapılmış olan Kamu Personel Seçme Sınavlarından (2012-KPSS Lisans ve 2012-KPSS Ortaöğretim/Önlisans) birine girmiş ve bu sınavların en az birinden ilgili KPSS puanını almış olmaları gerekir.

Yerleştirme işlemlerinde ortaöğretim mezunları için KPSSP94, ön lisans mezunları için KPSSP93 ve lisans mezunları için KPSSP3 puanı kullanılacaktır.

Adaylar tercihlerini 24 Haziran-3 Temmuz 2013 tarihleri arasında, kılavuzda yer alan kurallara göre, ÖSYM'ninhttps://ais.osym.gov.tr internet adresinden TC Kimlik Numaraları ve şifrelerini kullanarak kendileri yapacaklardır. ÖSYM'ye posta yoluyla gönderilen veya elden verilen tercih listeleri geçerli olmayacaktır. Tercih süresi uzatılmayacaktır.

KPSS-2013/1 Tercih Kılavuzuna göre yapılacak yerleştirmeye başvuracak adayların kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.. 
. 
Sınav Ekranı - Özel Haber (Aktif Bağlantı Verilmeden Kullanılamaz)
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

2015/1 KPSS Robotu - Memurlar.Net
2015/1 KPSS Robotu yayında ÖSYM yayınladığı kadroları esas alarak oluşturduğumuz KPSS Robotu yayında

Haberi Oku