Tercih Sonuçları:
ÖSYM, KPSS 2013/3 Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

ÖSYM tarafından Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarının 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesine dahil sözleşmeli memur kadrolarına yerleştirme yapmak amacıyla 30 Nisan – 5 Mayıs 2013 tarihleri arasında adaylardan tercih alındı.

Peki 2013-3 KPSS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Sağlık Bakanlığı 2013/3 KPSS tercih işlemleri 5 Mayıs Pazar günü sona erdi. Sözleşmeli Memur adayları tercih işlemlerinin bitmesinin ardından tercih sonuçlarını bekleyemeye başladı.

2013/3 KPSS tercih Sonuçlarının en geç 8 Mayıs Çarşamba günü mesai bitimine kadar açıklanması bekleniyor. Tercih alma ve sonuçlandırma işlemlerinde son zamanlarda kendini iyice geliştiren ÖSYM’nin 2013 3 KPSS yerleştirme sonuçlarını da aynı hızda öngördüğümüz tarihe kadar açıklamasını beklemekteyiz.

Açıklanacak Yerleştirme Sonuçlarının Yer Alacağı ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr/

Sayfası İçin Tıklayınız...

SÖZLEŞMELİ POZİSYONLARA ATANMA

ÖSYM tarafından yerleştirilen adaylar, başka bir sınav veya mülakat yapılmaksızın, yerleştirme yapılan sözleşmeli pozisyonlara Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarınca doğrudan atanacaklardır. Yerleştirildikleri halde atama için öngörülen niteliklere sahip olmayan veya gerekli belgeleri süresi içinde yerleştirildiği kuruma teslim etmeyen adayların atamaları yapılmayacaktır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

KPSS 2014/2 Yerleştirme Sonuçları Açıklandı
Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına Yerleştirme İşlemleri (KPSS-2014/2): Yerleştirme...

Haberi Oku