Yönetici Atama:
Şube Müdürlüğü Sınavına Hazırlık Kitabı

Eğitim-Bir-Sen, okul müdürlüğü ve müdür yardımcılığı sınavında üyeleri için hazırladığı ve sınava giren 70 bin üyesine ulaştırdığı “Eğitim Kurumları Müdürlük ve Müdür Yardımcılığı Sınavlarına Hazırlık Kitabı”na ilaveten ülke genelinde açtığı hazırlık kurslarıyla kariyer yolculuğunda üyelerinin yanında olmuştu. Teşkilatının özverili çalışmalarını boşa çıkarmayan Eğitim-Bir-Sen üyeleri sınavlarda fark atmış, üyeye hizmet sunmanın ve karşılığını görmenin haklı gururunu sendikasına yaşatmıştı.

29 Aralık 2013 tarihinde ÖSYM tarafından yapılacak, Milli Eğitim Bakanlığı kadrolarında münhal yerlere atama yapmak amacıyla adayları belirlemek için gerçekleştirilecek Şube Müdürlüğü Sınavı’na girecek üyelerini de yalnız bırakmayan Eğitim-Bir-Sen, hazırladığı, telif hakkını Meridyen Akademi’ye devrettiği iki ciltlik “Milli Eğitim Bakanlığı Şube Müdürlüğü Sınavına Hazırlık” kitabını üyelerine ulaştırdı.

Üyelerin şubeler aracılığıyla temin edebileceği iki ciltlik kitap, KDV ve kargo dâhil 10 TL’ye Meridyen Akademi tarafından şubelere gönderildi. Eğitim-Bir-Sen, alanında uzman bir kadro tarafından hazırlanan konu anlatımlı kitaba ilaveten üyelerine ülke genelinde Uzaktan Merkezi Eğitim de verecek.

Üyelerinin kariyer yarışında yanında olmayı sürdüren Eğitim-Bir-Sen, farkını artırarak yaşatmaya devam ediyor.

Eğitim-Bir-Sen olarak, sınava girecek olan şube müdürü adaylarının kitap ve ücretsiz kurs için şubelerle ve ilçe temsilcilikleriyle irtibata geçmelerini bekliyoruz.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Okul yöneticileriyle ilgili karar, henüz tebliğ...
Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulunun kararı henüz taraflara tebliğ edilmemiş..

Haberi Oku