Mevzuat:
Tarım Bakanlığı Yer Değiştirme Yönetmeliği Değişikliği

13 Mart 2012 SALI    Resmî Gazete    Sayı : 28232

YÖNETMELİK

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından:

TARIM VE KÖYİŞLERİ BAKANLIĞI TAŞRA TEŞKİLATI PERSONELİNİN YER DEĞİŞTİRME SURETİYLE ATANMALARINA İLİŞKİN YÖNETMELİKTE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK

MADDE 1 – 12/8/2009 tarihli ve 27317 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Taşra Teşkilatı Personelinin Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmeliğin adında yer alan “Tarım ve Köyişleri Bakanlığı” ibaresi “Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı” olarak değiştirilmiştir.

MADDE 2 – Aynı Yönetmeliğin 1, 2, 4 ve 28 inci maddelerinin birinci fıkralarındaki “Tarım ve Köyişleri” ibareleri “Gıda, Tarım ve Hayvancılık” olarak değiştirilmiştir.

MADDE 3 – Aynı Yönetmeliğin 2 nci maddesinin birinci fıkrasına “taşra teşkilatında” ibaresinden sonra gelmek üzere aşağıdaki ibare eklenmiştir.

“inspektör olarak görev yapmakta olanlar hariç,”

MADDE 4 – Aynı Yönetmeliğin 21 inci maddesinin birinci fıkrasının ikinci cümlesinde “Ancak, söz konusu ilçe ve kuruluşlara” ibaresinden sonra gelmek üzere “hizmete açılmaları ya da kurulmalarından itibaren üç yıl süreyle” ibaresi eklenmiştir.

MADDE 5 – Bu Yönetmelik yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 6 – Bu Yönetmelik hükümlerini Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı yürütür.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Memuriyete atanma genel yönetmeliğinde değişiklik
Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelikte Değişiklik...

Haberi Oku