31 Temmuz 2014 Perşembe

ÖABT 2014 Sonuçları Açıklandı TIKLA ÖĞREN
970*90 reklem -->

Tarım Bakanlığı Yer Değiştirme Yönetmeliği Değişikliği

Tarım Ve Köyişleri Bakanlığı Taşra Teşkilatı Personelinin Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

13 Mart 2012 Salı 14:20
Tarım Bakanlığı Yer Değiştirme Yönetmeliği Değişikliği
13 Mart 2012 SALI    Resmî Gazete    Sayı : 28232

YÖNETMELİK

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından:

TARIM VE KÖYİŞLERİ BAKANLIĞI TAŞRA TEŞKİLATI PERSONELİNİN YER DEĞİŞTİRME SURETİYLE ATANMALARINA İLİŞKİN YÖNETMELİKTE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK

MADDE 1 – 12/8/2009 tarihli ve 27317 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Taşra Teşkilatı Personelinin Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmeliğin adında yer alan “Tarım ve Köyişleri Bakanlığı” ibaresi “Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı” olarak değiştirilmiştir.

MADDE 2 – Aynı Yönetmeliğin 1, 2, 4 ve 28 inci maddelerinin birinci fıkralarındaki “Tarım ve Köyişleri” ibareleri “Gıda, Tarım ve Hayvancılık” olarak değiştirilmiştir.

MADDE 3 – Aynı Yönetmeliğin 2 nci maddesinin birinci fıkrasına “taşra teşkilatında” ibaresinden sonra gelmek üzere aşağıdaki ibare eklenmiştir.

“inspektör olarak görev yapmakta olanlar hariç,”

MADDE 4 – Aynı Yönetmeliğin 21 inci maddesinin birinci fıkrasının ikinci cümlesinde “Ancak, söz konusu ilçe ve kuruluşlara” ibaresinden sonra gelmek üzere “hizmete açılmaları ya da kurulmalarından itibaren üç yıl süreyle” ibaresi eklenmiştir.

MADDE 5 – Bu Yönetmelik yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 6 – Bu Yönetmelik hükümlerini Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı yürütür.

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  YAZARLAR Tümü
  Ödev Ödev
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  2014 LYS Soruları Nasıldı? Kolay mıydı, Zor muydu?

  SENDE YAZ
  Ziyaretçi Defteri
  Ziyaretçi Defteri

  Siz de yazmak istemez misiniz?

  Ziyaretçi Defteri
  ARŞİV